Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Vilniuje lankysis Ukrainos krašto apsaugos ministro pirmasis pavaduotojas

2006.02.27

Vasario 28 d. į Vilnių su dviejų dienų vizitu atvyksta Ukrainos gynybos ministro pirmasis pavaduotojas Leonidas Poliakovas.

Svečias susitiks su krašto apsaugos ministru Gediminu Kirkilu. Vėliau Krašto apsaugos ministerijos sekretorius Renatas Norkus su L. Poliakovu aptars Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą gynybos srityje bei Lietuvos pagalbą Ukrainai integruojantis į NATO.

L. Poliakovas taip pat dalyvaus neformalioje vakarienėje su Šiaurės, Baltijos šalių, JAV gynybos politikos direktoriais, kurios metu pristatys šiuo metu Ukrainoje vykstančią karinę reformą.

Pirmąją vizito dieną Ukrainos gynybos ministro pirmasis pavaduotojas taip pat planuoja susitikti su Užsienio reikalų ministro patarėju Česlovu Stankevičiumi, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoju ir komiteto nariais.

L. Poliakovo vizitas pratęsia aktyvų Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą gynybos srityje. Lietuva oficialiai deklaruoja savo paramą stiprinant NATO ir Ukrainos partnerystę nuo pat įstojimo į aljansą 2004 metais. Mūsų valstybė taip pat finansuoja ukrainiečių karininkų mokslus Lietuvos karo akademijoje, karininkai kviečiami į įvairius renginius, mokomuosius seminarus, pratybas, teikiamos aukšto lygio konsultacijos visuomenės informavimo, struktūrų kūrimo, NATO narystės veiksmų plano klausimais.

Antrąją vizito dieną L. Poliakovas apsilankys Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo motorizuotajame pėstininkų batalione Rukloje.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media