Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Narystės NATO dieną su kariūnais susitiko Prezidentė

2013.03.29
image

Lietuvos įstojimo į NATO dienos proga, kovo 29 d., Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje lankėsi ir su kariūnais suitiko Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovė su būsimais karininkais diskutavo apie iššūkius pasaulio ir šalies saugumui, lyderystę, aptarė narystės NATO pasiekimus. 

 

 

„Po devynerių metų narystės NATO Lietuva jau turi svarbias saugumo garantijas – aiškius gynybos planus, nuolatinę oro policijos misiją, Energetinio saugumo centrą. Tačiau, pasauliui ir Lietuvai susiduriant su naujomis grėsmėmis, ne mažiau svarbi mūsų pačių parengtis ir gebėjimas tas grėsmes laiku pastebėti bei duoti joms atkirtį", – sakė šalies vadovė.

  

Prezidentės teigimu, Karo akademijoje ugdomi ne tik karo profesionalai, bet rengiami lyderiai įvairioms šalies sritims. Anot šalies vadovės, Lietuvos kariai garsėja savo įgūdžiais ir profesionalumu tarptautinėse misijose.

 

Lyderio ugdymas yra sudedamoji Lietuvos karo akademijos mokymo programos dalis. Jos tikslas – padėti kariūnams lavinti asmenines savybes, ugdyti lyderį, gebantį savarankiškai vadovauti kitiems kariams, motyvuoti kariūnus aktyviai veikti tėvynės labui.

 

LKA ir Prezidentūros informacija

 

Nuotr. aut. – K. Dijokas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media