Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4
7 11
13 16 17
22 24
26 27 28 29 30

 

Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos parolimpinis komitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2015.04.01
image

Balandžio 2 d. Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos parolimpinis komitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartį, kuria šalys įsipareigoja bendradarbiauti, siekdamos ugdyti pilietinę visuomenę, atsakomybę už savo šalį, skatinti fizinį aktyvumą, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija ugdant nacionalines vertybes, pilietiškumą ir patriotiškumą, pasirašė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Vytautas Kvietkauskas.

 

Bendradarbiaudamas su Krašto apsaugos ministerija Lietuvos parolimpinis komitetas sudarys sąlygas Lietuvos kariuomenės kariams, kurie gavo traumas ir tapo neįgalūs, pagal negalios pobūdį dalyvauti neįgaliųjų sporto klubų veikloje, propaguos patriotiškumo, garbingo atstovavimo Lietuvai ir krašto gynybos idėjas, prisidės prie bendrų ministerijos, Lietuvos kariuomenės ir komiteto projektų ir renginių.

 

Lietuvos parolimpinis komitetas yra savarankiška Lietuvos Respublikos neįgaliųjų sporto organizacija, vadovaujanti ir koordinuojanti parolimpinį judėjimą Lietuvoje. Komiteto tikslas yra integruoti neįgaliųjų sportą į bendrąją šalies sporto sistemą, sudaryti neįgaliems sportininkams tokias pat treniruočių sąlygas siekti sportinių rezultatų, kaip ir sveikiesiems.

 

Krašto apsaugos ministerija skatina piliečius domėtis Lietuvos valstybės gynimo ir nacionalinio saugumo klausimais, ugdyti pilietiškumą, patriotiškumą ir atsakingumą, stiprinti moralines ir dorovines, fizines ir intelektines savybes.

 

Nuotr. aut. - Alfredas Pliadis

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media