Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4
7 11
13 16 17
22 24
26 27 28 29 30

 

Krašto apsaugos ministerija skelbia pasirengimo ekstremalioms situacijoms iliustracijų konkursą

2015.04.20
image

Krašto apsaugos ministerija, norėdama plačiau, vaizdingiau ir patraukliau informuoti Lietuvos piliečius apie tai, kaip elgtis ekstremaliomis aplinkybėmis ar iškilus realiai grėsmei, skelbia pasirengimo ekstremalioms situacijoms ir karo metui tema iliustracijų konkursą.

 

Konkurse kviečiami dalyvauti dailininkai (taip pat ir karikatūristai, animatoriai), dailę studijuojantys studentai, iliustracijų kūrimo ir panašios patirties turintys asmenys ir sukurti iliustracijų apie tai, kaip piliečiams elgtis ekstremalių situacijų metu.

 

Konkursas rengiamas atsižvelgiant į tai, kad po įvykių Ukrainoje pasikeitus geopolitinei situacijai Europoje, itin išaugo Lietuvos visuomenės susidomėjimas saugumo ir gynybos klausimais, kokie turėtų būti piliečių veiksmai šaliai iškilus realioms grėsmėms.

 

Geriausios iliustracijos bus paskelbtos virtualioje parodoje Krašto apsaugos ministerijos interneto svetainėje www.kam.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje birželio mėnesį. Specialiai sudaryta komisija išrinks įdomiausius darbus, jų autoriams bus įteiktos piniginės premijos.

 

Iliustracijos taip pat bus viešinamos krašto apsaugos sistemos leidiniuose, įvairiuose viešųjų ryšių renginiuose pristatant piliečių pasirengimo ekstremalioms situacijoms ir karo metui temą.

 

Konkurso organizatoriai kviečia iliustracijas konkursui siųsti iki 2015 m. gegužės 29 d. adresu: Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamentui, Krašto apsaugos ministerija, Totorių g. 25, Vilnius, Tel. (8 5) 264 8547.

 

Daugiau informacijos apie konkursą pateikta čia.  

 

Iliustracija Ramūno Vaitkaus

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media