Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27
6 7 8
18 19 21 22
23 27 29
30 3 4 5

 

 

Lietuvoje įsteigto NATO štabo atstovai lankėsi Marijampolėje

2016.02.03
image

Vasario 2 d. NATO pajėgų integravimo vieneto vadas pulkininkas Jakobas Sogardas Larsenas (Jakob Søgård Larsen) su delegacija lankėsi Marijampolės savivaldybėje ir susitiko su jos atstovais. Taip pat susitiko su Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos bataliono, dislokuoto Marijampolėje, vadovybe ir akcinių bei biudžetinių įstaigų ir įmonių vadovais.

 

„Mes esame čia tam, kad užtikrintume taiką ir saugumą Lietuvoje. Tik saugioje ir stabilioje aplinkoje auga žmonių gerovė, ateina užsienio investicijos, vystosi mokslas ir, kas svarbiausia, žmonės jaučiasi saugūs“, – sakė NATO pajėgų integravimo vieneto vadas plk. J. S. Larsenas.

 

Susitikimų metu buvo supažindinta su NATO pajėgų integravimo vieneto veikla Lietuvoje, tikslais ir uždaviniais, atsižvelgiant į pasikeitusią geopolitinę saugumo situacija Europoje.

 

Svečiai susipažino su miesto istorija, kultūra, visuomenine ir gamybine veikla, galimybėmis.

 

Viešėdama Marijampolėje, NPIV Lietuvoje delegacija taip pat apsilankė Marijampolėje įsikūrusioje duonos gaminių gamykloje.  NPIV Lietuvoje vadas pulkininkas Jakobas Larsenas pabrėžė glaudaus bendradarbiavimo ir sėkmingos integracijos su priimančiąja šalimi, savivaldybėmis ir verslo atstovais svarbą.

  

Daugiau apie NATO pajėgų integravimo vienetą

 

Nuotraukų autorius št. srž. Juozas Slaboda

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media