Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Su Vaidoto bataliono šauktiniais susitiko Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas

2016.02.29
image

Vasario 29 d. Kunigaikščio Vaidoto batalione Rukloje lankėsi LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Sausumos pajėgų vadas gen. mjr. Almantas Leika ir Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas“ vadas plk. Mindaugas Steponavičius. Vizito metu buvo aptarti klausimai, susiję su bataliono vykdomomis užduotimis. Taip pat aptartas nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių rengimas, karių skatinimo priemonės, tarnybos kariniame vienete sąlygos.

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas taip pat apžiūrėjo šauktinių karių kareivines, susipažino su jų gyvenimo sąlygomis, pabendravo su šauktiniais kariais. Kariai ir patys uždavė pirmininkui jiems rūpimus klausimus, domėjosi tarnybos perspektyvomis.

 

Šiuo metu Vaidoto batalione tarnauja apie 480 šauktinių karių, iš jų – 12 merginų. Kariai intensyviai treniruojasi ir mokosi atlikti užduotis skyriaus lygmenyje, vykdo įvairias taktines užduotis miškingose ir apgyvendintose vietovėse. Pavasario viduryje kuopos pereis prie būrių lygmens karinio rengimo ir toliau intensyviai vykdys pasirengimą, dalyvaus kovinio šaudymo pratybose.

 

Laisvu laiku kariai supažindinami su Lietuvos istorija, lankytinais objektais, kariams organizuojamos ekskursijos po Lietuvos didžiuosius miestus. Pasižymėję kariai apdovanojami skatinami bataliono vado padėkomis ir vardinėmis dovanomis.

 

Parengė: vyr. ltn. Elmyra Baljanitė – Stanevičienė,

tel. 8 698 17288; el. paštas: [email protected]

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media