Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
26 27 28 29 30
9
16 17
24 26
30 2 3 4 5 6

 

Lietuvos, Latvijos ir Estijos gynybos ministerijų atstovai diskutavo apie gynybos pajėgumų vystymo efektyvinimą

2019.04.03
image

Kovo pabaigoje krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas ir Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Sigitas Dzekunskas lankėsi Latvijoje ir Estijoje. Susitikę su šių šalių Gynybos ministerijų vadovybe aptarė dvišalius bendradarbiavimo klausimus,  apžvelgė tokius trišalio Baltijos valstybių bendradarbiavimo aspektus, kaip JAV paramos pajėgumų vystymui panaudojimo galimybės bei šios paramos naudojimo efektyvumas.

 

Susitikimų metu taip pat buvo diskutuojama apie bendradarbiavimo stiprinimą gynybos srityje ir konkrečias priemones kylančioms grėsmėms spręsti, kartu pasidalinta šalių įgyvendinamomis gynybos pajėgumų vystymo idėjomis.

 

Gynybos ministerijų atstovai apsikeitė informacija apie pradėtus ir jau vykdomus projektus, tokius kaip Lietuvos įgyvendinami infrastruktūros projektai bendradarbiaujant viešam ir privačiam sektoriui ar Latvijos vykdomas sraigtasparnių įsigijimo projektas iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir kt.

 

„Pasidalijimas šių projektų išmoktomis pamokomis ir susitarimas keistis informacija įgalintų ne tik kokybiškesnį nacionalinių karinių pajėgumų vystymą, didintų jų suderinamumą, bet ir identifikuotų potencialias bendradarbiavimo sritis bei padėtų tvirtesnius pasitikėjimo „pamatus“ bendriems įsigijimams ateityje“, – sakė krašto apsaugos viceministras G. Jeglinskas.

 

KAM nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media