Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Ministras R. Karoblis pasveikino XII tarptautinės karo medicinos konferencijos dalyvius

2019.04.25
image

Balandžio 25–26 d. Druskininkuose vyksta XII tarptautinė karo medicinos konferencija „Gyvenimą keičianti reabilitacija: geroji praktika, iššūkiai ir ateities vizijos“. Konferencijoje dalyvauja ir pranešimus skaitys Lietuvos kariuomenės karo medikai, psichologai, civilinių įstaigų atstovai, JAV, Nyderlandų, Estijos, Latvijos, Moldovos, Sakartvelo pranešėjai.

 

„Visapusiškas kario fizinis ir psichologinis parengimas yra ne vien resursų, bet ir kompleksinio požiūrio klausimas, apimantis visą sprendimų spektrą: nuo sporto salių įrengimo karių tarnybos vietose iki kario reintegracijos patyrus traumą. Turime stiprinti supratimą, jog fizinis parengimas yra neatsiejama viso karinio rengimo dalis“, - konferencijos atidaryme sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

 

Lankydamasis Karių reabilitacijos centre ministras R. Karoblis taip pat susitiko su Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos vadovybe ir aptarė karo medicinos tarnybai bei karių reabilitacijai aktualius klausimus, pasveikino Karo medicinos tarnybos Karių reabilitacijos centro bendruomenę su 25 metų sukaktimi pažymėjo karo medikų svarbą Lietuvos kariuomenėje ir dėkojo už atsakingą darbą.

 

XII tarptautinėje karo medicinos konferencijoje Druskininkuose aptariami įvairūs medicininės reabilitacijos gydymo metodai, kryptys, pristatomos medicininės įrangos naujovės. Taip pat konferencijos metu vyks praktiniai reabilitacijos užsiėmimai bei Karo medicinos tarnybos psichologų paruošti psichologinės sveikatos ugdymo užsiėmimai.

 

Renginyje dalyvauja per 300 specialistų iš Karo medicinos tarnybos, Lietuvos karo akademijos, kitų Lietuvos kariuomenės padalinių, taip pat specialistai iš Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto.

 

Srž. sp. Luko Tamošiūno (KAM) ir Nerijaus Repečkos nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media