Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4
7 11
13 16 17
22 24
26 27 28 29 30

 

Naujienos

Būsimoms pratyboms jau ruošiamasi
2019.08.21
img

2019 m. rugpjūčio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vedėja Asta Černiauskienė ir šio skyriaus patarėja Daiva Rimgailaitė kartu su Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo Logistikos valdybos Operacijų skyriaus vyriausiuoju karininku mjr. Petru Romaška lankėsi strategiškai svarbiame pasienio miestelyje Šeštokuose, Lazdijų rajone, dėl ateinančiais metais vyksiančių tarptautinių karinių pratybų GYNĖJAS 2020, kurioms vadovauja Jungtinių Amerikos valstijų Sausumos pajėgos Europoje.

null
Bendradarbiavimas su Gynybos paramos fondu įgauna pagreitį
2019.08.14
img

2019 m. rugpjūčio 14 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM lankėsi Gynybos paramos fondo direktorius ats. plk. Vaidotas Malinionis. Susitikimo metu buvo aptarti tolimesni bendradarbiavimo planai ir galimybės, taip pat departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis įteikė svečiui padėką už sėkmingą Gynybos paramos fondo ir departamento bendradarbiavimą.

 

null
Departamento partnerių gretos auga
2019.08.07
img

2019 m. rugpjūčio 6 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM viešėjo Lietuvos verslo kolegijos direktorė prof. dr. Angelė Lileikienė ir jos kolegė, Vilniaus padalinio vadovė, Renata Skrebutienė – departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su šia aukštąja mokykla.

null
Sąjungininkai padės parengti Lietuvos piliečius galimai krizei
2019.08.07
img

2019 m. rugpjūčio 6 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM įvyko susitikimas su JAV Civilių ir karių bendradarbiavimo grupės atstovais. Buvo aptarta galima pagalba rengiant aktyvius Lietuvos piliečius veiksmams krizės metu ir kitos bendradarbiavimo galimybės, apsikeista nuomonėmis dėl veiklų tęstinumo keičiantis kolegų iš JAV grupėms.

null
Sukarintos vasaros stovyklos – puiki galimybė jaunimui įgyti svarbių žinių ir įgūdžių
2019.08.06
img

2019 m. rugpjūčio 5 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos dalyvavo visuomeninės organizacijos „Pavis“ organizuotoje sukarintoje vaikų ir jaunimo stovykloje Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje. Beveik 60 stovyklos dalyvių iš departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjo Alberto Daugirdo sužinojo apie šeimos pasirengimą karinei krizei ir veiksmus įvykus radiologinei ar branduolinei avarijai, mokėsi išgyvenimo pradžiamokslio, t.y. kaip tinkamai pasirengti ir paruošti guolį nakvynei, rišti mazgus ir statyti būstą, orientuotis savadarbio kompaso pagalba bei įkurti ugnį be degtukų, o taip pat atliko kūrybiškumo ir komandinio organizuotumo reikalaujančias linksmas užduotis.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su naujienų portalu „15min“
2019.08.02
img

2019 m. rugpjūčio 1 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM viešėjo naujienų portalo „15min“ generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas. Susitikimo metu buvo pasirašyta dvišalio bendradarbiavimo sutartis. „Pilietiška skaidri žiniasklaida, paremta profesinės etikos principais, gerbianti tiesą ir visuomenės teisę į tiesą, neabejotinai yra bene geriausias ginklas informacinio karo lauke ir atsvara priešiškų jėgų skleidžiamai tendencingai dezinformacijai. Tad labai džiaugiamės nauju ir svarbiu socialiniu partneriu, didžiausią dėmesį skiriančiu operatyviai informacijai, patikimiems žurnalistiniams tyrimams ir naujienoms.“ – nauja partneryste džiaugėsi departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis.

null
Vaikų ir jaunimo patriotinio ugdymo vasaros stovykla „Mes – Lietuvai“ užgrūdino dalyvius ir išmokė juos lyderystės, atsakomybės ir savarankiškumo
2019.07.26
img

2019 m. liepos 21–25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga organizavo vaikų ir jaunimo patriotinio ugdymo vasaros stovyklą „Mes – Lietuvai“, kurioje dalyvavo Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas. Stovykloje Albertas vaikams vedė edukacinius užsiėmimus nacionalinio saugumo temomis, mokė stovyklos dalyvius išgyvenimo subtilybių, lyderystės, savo patirtimi ir pavyzdžiu ugdydamas ir grūdindamas jaunimo valią ir ryžtą išspręsti net ir kebliausias gyvenimiškas situacijas ir iššūkius.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus verslo kolegija
2019.07.24
img

2019 m. liepos 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Vilniaus verslo kolegijos direktorė Jolanta Skirgailė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Departamentas ir kolegija bendradarbiaus ugdant Lietuvos piliečių patriotines nuostatas, šviečiant ir informuojant visuomenę Lietuvos saugumo ir gynybos politikos klausimais, drauge įgyvendins bendrus edukacinius projektus, organizuos kvalifikacijos tobulinimo renginius pedagogams, pilietinio ugdymo renginius vaikams ir jaunimui.

null
Su Utenos mokiniais – apie susitelkimą siekiant bendro tikslo
2019.07.18
img

2019 m. liepos 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldos informavimo centru Utenoje organizavo renginį „Basomis 19“, kurio tikslas – užimti vasaros metu moksleivius ir jaunimą, įtraukiant juos į prasmingą ir pilietišką veiklą. Šio pirmą kartą vykusio renginio metu departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas keturioms jaunuolių grupėms surengė beveik dviejų valandų trukmės komandines rungtis, kurių metu jaunimas turėjo progą geriau pažinti komandos draugus ir savo galimybes, įsitikinti bendradarbiavimo efektyvumu, geriau suvokti susitelkimo siekiant bendro tikslo svarbą.

null
Ateitininkų šeimų stovyklos dalyviai sužinojo daug išgyvenimui svarbios informacijos
2019.07.12
img

2019 m. liepos 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas Ateitininkų šeimų stovykloje Trakų rajone skaitė pranešimą apie tai, kaip šeimai pasirengti karinei krizei ir kaip elgtis, jei įvyktų branduolinė avarija Baltarusijos atominėje elektrinėje Astrave. Departamentas su šia nevyriausybine jaunimo organizacija nuosekliai bendradarbiauja jau eilę metų, skirdamas dėmesį visoms jos narių amžiaus grupėms – vaikams, jaunimui ir suaugusiems organizacijos nariams.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media