Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Artėjant Lietuvos kariuomenės dienai - Pilietinės gynybos dienos renginys Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje

2014.11.20
image

       Š. m. lapkričio 20 dieną Pilietinės gynybos centras prie Krašto apsaugos ministerijos (toliau - Centras) organizavo Pilietinės gynybos dienos renginį Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje. 

      

       Centro vyriausiasis specialistas seržantas Nerijus Vitas, mokyklos aktų salėje susirinkusiems 1-4 klasių moksleiviams pristatė šiuolaikinės Lietuvos kariuomenės aktualijas, struktūrą, padalinius, karių kasdienybę, techniką bei ginklus, kurie naudojami Lietuvos kariuomenėje, tarnybos sąlygas. 

      

       Mažieji mokinukai, Centro atstovui aktyviai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos seržantas vos spėjo atsakinėti, pradedant kokie ginklai naudojami Lietuvos kariuomenėje ir baigiant koks yra sunkiausias tankas ir kiek žmonių jį gali pakelti, apžiūrinėjo Lietuvos kariuomenės pajėgų rūšims pagamintus stendus bei džiaugėsi galimybe tiesiogiai pabendrauti su kariu.

 

Pilietinės gynybos diena – tai edukacinis ir pažintinis renginys, skirtas įvairaus amžiaus mokiniams, kurio tikslas patrauklia forma ir interaktyviai pristatyti kariuomenę ir jos istoriją.

 

Pilietinės gynybos centras prie KAM įgyvendina pasirengimo pilietinei gynybai politiką, koordinuoja krašto apsaugos sistemos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės pilietinio patriotinio ugdymo ir švietimo programas, propaguoja ir puoselėja tautinės savimonės, pilietiškumo, patriotizmo, laisvės ir nepriklausomybės vertybes. Pilietinės gynybos centro prie KAM misija – siekti, kad būtų ugdoma jaunimo pilietinė nuostata ginti savo Tėvynę.

 

PGC prie KAM informacija, Karolio Rajacko nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media