Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Naujienos

Mobilizacinis seminaras NVSC prie SAM Kauno departamento darbuotojams
2019.09.20
img

2019 m. rugsėjo 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai pravedė net du mobilizacinius seminarus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento darbuotojams.

null
Apie pareigą, sąžinę ir apsisprendimą – su Vilniaus verslo kolegijos studentais
2019.09.19
img

2019 m. rugsėjo 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas skaitė paskaitą apie asmeninį ir šeimos pasirengimą karinei krizei Vilniaus verslo kolegijos studentams.

null
Mobilizacinis seminaras NVSC prie SAM Klaipėdos departamento darbuotojams
2019.09.19
img

2019 m. rugsėjo 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai pravedė mobilizacinį seminarą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamento darbuotojams.

null
„Kario kailyje“ pabuvo pusšimtis Vilniaus gimnazistų
2019.09.16
img

2019 m. rugsėjo 13 d. keturių Vilniaus gimnazijų mokiniai dalyvavo miesto projekto „Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba“ renginyje, kurį organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Vilniaus „Laisvės“ gimnazija ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Vienai dienai kariūnais tapo apie pusšimtį Vilniaus „Laisvės“, Antakalnio, Salomėjos Nėries ir „Minties“ gimnazijų mokinių, kurie pratybų metu mokėsi ištvermės, žygiavimo, išgyvenimo subtilybių, išmoko suteikti pirmąją pagalbą ir atliko komandines užduotis.

null
Seminaras Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje
2019.09.12
img

2019 m. rugsėjo 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai pravedė mobilizacinį seminarą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

null
Nacionalinio saugumo seminaras NVSC prie SAM Šiaulių departamento darbuotojams
2019.09.11
img

2019 m. rugsėjo 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai pravedė mobilizacinį seminarą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento darbuotojams.

null
Pilietiškumo žaidynėse – linksmai apie rimtus dalykus
2019.09.09
img

2019 m. rugsėjo 7 d. Šiauliuose, Talkšos ežero pakrantėje, prie Lapės skulptūros, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai, parengę įdomias interaktyvias išgyvenimo užduotis, nuo pat ryto laukė šiauliečių ir miesto svečių – čia vyko pilietiškumo žaidynės „Aš esu pareiga“, kuriose dalyvavo ir departamento atstovai.

null
Festivalyje „Būtent“ – apie nematomus mūšius ir kovas dėl kiekvieno iš mūsų sprendimų ir apsisprendimų
2019.09.07
img

2019 m. rugsėjo 6 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Birštone, Vytauto parke vykusiame diskusijų festivalyje BŪTENT surengė diskusiją „Atsargiai – taikinys jūsų protas“, pakviesdami su visuomene padiskutuoti Lietuvos kariuomenės atstovus plk. ltn. Eugenijų Lastauską, vrš. Tomą Čeponį ir Laimį Bratiką. Džiugu, kad ši diskusija apie kovą, kuri vyksta tyliai, ir kurios niekas nemato, tačiau jos baigtis priklauso tik nuo mūsų pačių, sudomino ir įtraukė daugiau kaip pusę šimto dalyvių.

null
Svarbus sąjungininkų vizitas – ruošiamasi artėjančioms pratyboms
2019.09.05
img

2019 m. rugsėjo 4 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM sulaukė svečių iš Ščecino – departamente lankėsi Šiaurės Rytų tarptautinio korpuso štabo viršininko pavaduotojas planavimui (MNC NE DCOS) Brigados generolas Kay Brinkmann su kolegomis iš Civilių ir karių bendradarbiavimo padalinio. Susitikimo metu buvo aptartos pratybos „Griffin Lightning 19“, vyksiančios spalio 14-25 dienomis, įskaitant klausimus „jeigu karas rytoj“. Taip pat svečiai domėjosi ir gilinosi į valstybės pasirengimo priimti atvykstančias sąjungininkų pajėgas, piliečių sutelktumo pasipriešinimui galimos karinės agresijos atveju detales.

null
„Laisvės piknike“ Kaune – ir apie piliečių pasirengimą krizei
2019.08.26
img

2019 m. rugpjūčio 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas atstovavo departamentą Kauno Nemuno saloje vykusiame idėjų festivalyje „Laisvės piknikas“, kuriame jo vedamos mini paskaitos sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Per keletą valandų apie šeimos pasirengimą krizei ir galimą aktyvų piliečių įsitraukimą ir pagalbą vykdant valstybei gyvybiškai svarbias užduotis sužinojo daugiau kaip 300 festivalio dalyvių – Albertui teko pravesti apie 10 mini paskaitų su interaktyviomis užduotimis po atviru dangumi. Albertas į festivalį nuvyko su pastiprinimu – visa pilietiška savo šeima, savo ruožtu organizavusia piešimo erdvę, kurioje galėjo pasireikšti „Laisvės piknike“ dalyvavę jaunieji patriotai.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media