Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 7
11 14
18 21
22 23 24 25 26 27
2 3 4

 

Naujienos

„Kol mes visi kaip vienas, tol Lietuva gyvuos“
2019.03.25
img

2019 m. kovo 22 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė skaitė pranešimą Vilniaus Radvilų gimnazijoje vykusioje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kol mes visi kaip vienas“, skirtoje paminėti 2019-uosius – Jėzuitų misijos Lietuvoje, Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo bei Pasaulio lietuvių metus.

 

„Kol mes visi kaip vienas“

null
Alytuje aptarti priimančiosios šalies paramos teikimo sąjungininkams klausimai
2019.03.20
img

2019 m. kovo 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai dalyvavo pasitarime Alytuje. Buvo spredžiami ginkluotųjų pajėgų ir civilinių institucijų sąveikos teikiant priimančiosios šalies paramą sąjungininkams klausimai. Šis pasitarimas –  Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgų II-ojo bataliono kovinės grupės pratybų, vykstančių Alytaus miesto, Alytaus ir Lazdijų rajonuose, dalis, kuriose dalyvauja ir Lenkijos Respublikos Gizicko brigados kariai.

null
Susitikimas Švedijos ambasadoje
2019.03.20
img

2019 m. kovo 20 d. Švedijos ambasadoje Vilniuje vykusiame susitikime įvairių Švedijos valstybinių institucijų atstovams Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su kolegėmis Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičiene ir Mobilizacijos skyriaus vyr. specialiste Laura Naidunaite pristatė departamento veiklą, nuveiktus darbus, iššūkius ir geruosius veiklos pavyzdžius.

null
Pilietiškumo pamoka Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijoje
2019.03.19
img

2019 m. kovo 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė pedagogų kvietimu lankėsi Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijoje, ir pravedė pilietiškumo pamoką  šios gimnazijos aštuntokams.

null
Pasirengimo mobilizacijai seminaras Kultūros ministerijoje
2019.03.19
img

2019 m. balandžio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Kultūros ministerijos darbuotojams pravedė seminarą „Valstybės pasirengimas mobilizacijai, pilietiniam pasipriešinimui ir ginkluotai gynybai“.

null
Svarbūs susitikimai su užsienio kolegomis
2019.03.16
img

2019 m. kovo 15 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko ir pasidalino patirtimi apie mobilizacijos sistemą Lietuvoje ir civilių paramą ginkluotosioms pajėgoms su Švedijos gynybos atašė ir Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos atstovais.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Gervėčių klubu
2019.03.15
img

2019 m. kovo 14 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Gervėčių klubo pirmininkas Alfonsas Augulis pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Džiugu, kad nevyriausybinės organizacijos iniciatyviai įsitraukia į visuomenės švietimą ir pilietiškumo ugdymą – Gervėčių klubo pirmininkui rūpi visuomenės išprusimas šalies saugumo ir gynybos politikos klausimais, vaikų ir jaunimo socializacija, jų patriotiškumo ir pilietiškumo vertybių ugdymas, klubas rūpinasi Lietuvos kariniu-gynybiniu paveldu ir apsauga, iškilių asmenybių ir istorinių įvykių įamžinimu ir pagerbimu. Kuo daugiau sąmoningų ir pilietiškai atsakingų žmonių, tuo stipresni ir saugesni esame!

null
Nacionalinio saugumo seminaras Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje
2019.03.14
img

2019 m. kovo 13 d. tęsdami užsibrėžtą visuomenės švietimo aktualiomis nacionalinio saugumo temomis programą, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai drauge su atstove iš Vadovybės apsaugos departamento lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje, kur skaitė pranešimus valstybės mobilizacijos, priimančiosios šalies paramos, pilietinio pasipriešinimo ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms temomis.

null
Studijose – kaip ir gyvenime: savo žinias ir patirtį perduoti ir svarbu, ir prasminga
2019.03.14
img

2019 m. kovo 13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis savo gynybos atašė patirtimi bei naujausiais darbo iššūkiais pasidalino su Lietuvos kariuomenės kariais, besimokančiais karinės diplomatijos magistro studijose Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

null
Su Šiaulių gimnazistais – apie tariamąjį ir tikrąjį patriotizmą
2019.03.13
img

2019 m. kovo 12 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė lankėsi Šiauliuose, surengdama Šiaulių universiteto ir Simono Daukanto gimnazijų mokiniams aktulias diskusijas tema „Ką reiškia mylėti savo šalį? Tariamas ir tikrasis patriotizmas.“

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media