Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
20 21 22 23 24 26
27 29 31 1 2

 

 

Naujienos

Ignalinoje vykusiose pratybose „Šaukimo punktas 2019“ pabrėžtas valstybės mobilizacinės sistemos vaidmuo
2019.10.23
img

2019 m. spalio 22 d. Ignalinoje vykusiose Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo pratybose „Šaukimo punktas 2019“ dalyvavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamentas prie KAM. Šiomis pratybomis buvo siekiama pasirengti greitam ir sklandžiam šaukimo punktų įkūrimui ir darniam veiksmų įkūrus šaukimo punktus vykdymui. Pratybų metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento Mobilizacijos skyriaus vedėjas Arūnas Pudžemis skaitė pranešimą apie Valstybės mobilizacinę sistemą.

null
Į departamente vykstančias tarptautines pratybas „Griffin Lightning 19“ atvyko Šiaurės rytų korpuso vadas
2019.10.23
img

2019 m. spalio 22 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamente prie KAM lankėsi generolas leitenantas Slawomir Wojciechowski, daugianacionalinio Šiaurės rytų korpuso vadas su jį lydinčia komanda. Spalio 15-25 dienomis Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo derpartamente prie KAM vyksta Šiaurės Rytų tarptautinio korpuso štabo (MNC NE) CIMIC pratybos „Griffin Lightning 19“, kuriose kaip savo srities ekspertai dalyvauja ir departamento specialistai.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos ginklų savininkų asociacija
2019.10.21
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos žengė dar vieną reikšmingą žingsnį atsparumo sustiprinimui – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos ginklų savininkų asociacija (LiGSA). Šia proga 2019 m. spalio 18 d. departamente viešėjo ir su direktoriumi Virginijumi Vitalijumi vilkeliu susitiko LiGSA valdybos pirmininkas, advokatas Arūnas Marcinkevičius, valdybos pirmininko pavaduotojas Aleksej Šlyčkov, valdybos nariai Leonarda Kuodienė ir Donatas Šilanskas, bei asociacijos steigėjai dm. plk. Ignas Stankovičius ir Valdemar Doveiko.

null
Bendradarbiavimo su Labdaros ir paramos fondu „Jauniems“ vaisiai: „Misija SIBIRAS“ parodos vėl pasieks šimtą Lietuvos mokyklų
2019.10.18
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos tęsia bendradarbiavimą su labdaros ir paramos fondu JAUNIEMS. 2019 m. spalio 18 d. departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su fondo direktore Aiste Eidukaityte ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį dar vieneriems metams. Šio gražaus bendradarbiavimo vaisius – kasmet iš „Misija Sibiras“ ekspedicijų parengiama fotografijų paroda, raginanti mokinius domėtis šalies istorija ir prisidėti prie šalies gynybos, ir padovanojama 100-ui šalies mokyklų.

null
Apie pareigą, garbę ir meilę Tėvynei – su Vilniaus statybininkų rengimo centro moksleiviais
2019.10.16
img

2019 m. spalio 15 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas lankėsi Vilniaus statybininkų rengimo centre, kur surengė Pilietinės gynybos dieną ir centro moksleiviams skaitė pranešimus pilietinio pasipriešinimo ir Lietuvos kariuomenės istorijos temomis.

null
Nuspręsta glaudžiau koordinuoti veiksmus šviečiant visuomenę nacionalinio saugumo ir pilietinio pasipriešinimo klausimais
2019.10.11
img

2019 m. spalio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai sukvietė pilietiškumo ugdymo ir pilietinio pasipriešinimo švietimo fronte dirbančius kolegas iš Lietuvos kariuomenės, Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos šaulių sąjungos pasidalinti informacija apie turimus produktus (paskaitų paketus, kursus, seminarus, pratybas ir kitus instrumentus), aptarti problemas ir pasidžiaugti sėkmėmis, o taip pat pasidalinti vizijomis apie pareigūnų, tarnautojų ir visuomenės rengimą pilietiniam pasipriešinimui siekiant šios temos produktyvesnės sklaidos ir kokybiškesnio rezultato.

null
Pratybose įvertintas Utenos apskrities mobilizacijos subjektų veiksmų suderinamumas
2019.10.11
img

2019 m. spalio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai  dirbo tyrinėjamosiose stalo pratybose „Mobilizacija Utenos apskrityje 2019“ – drauge su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Lietuvos šaulių sąjungos, Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Vyriausiojo policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos pasienio rinktinės, Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“, Lietuvos raudonojo kryžiaus ir Maltos ordino atstovais modeliuodami įvairias situacijas buvo siekiama įvertinti Utenos apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą ir veiksmų suderinamumą, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją ir skirtingų karinio konflikto fazių metu.

null
Valstybės lygmens civilinės saugos pratybose suteikta svarbi parama civilinės saugos pajėgoms
2019.10.04
img

2019 m. spalio 1–4 d. vyko valstybės lygmens funkcinės ekstremaliųjų situacijų civilinės saugos pratybos, kuriose aktyviai dalyvauvo ir Krašto apsaugos ministerija bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM.

null
Klaipėdoje vyko tyrinėjamosios stalo pratybos „Perkūno bastionas 2019“
2019.10.03
img

2019 m. spalio 2 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybėje vykusiose tyrinėjamosiose stalo pratybose „Perkūno Bastionas 2019“, kurių metu buvo siekiama nustatyti Ginkluotųjų pajėgų (Lietuvos kariuomenės vienetų) ir civilinių institucijų bei organizacijų sąveikos ypatumus Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijoje karo padėties metu ir išsiaiškinti tobulintinas sritis.

null
Mobilizacinis seminaras Jonavos rajono savivaldybėje
2019.09.27
img

2019 m. rugsėjo 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai  lankėsi Jonavoje, kur pravedė iš anksto suplanuotą mobilizacijos seminarą Jonavos rajono savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojams.
Džiugu, kad vis daugiau savivaldybių vadovų ir atsakingų darbuotojų kryptingai siekia gilinti savo žinias ir nuolat bendradarbiauja su mūsų departamento specialistais.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media