Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
21 26
27 29 31 1 2

 

 

Naujienos

Sukarintos vasaros stovyklos – puiki galimybė jaunimui įgyti svarbių žinių ir įgūdžių
2019.08.06
img

2019 m. rugpjūčio 5 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos dalyvavo visuomeninės organizacijos „Pavis“ organizuotoje sukarintoje vaikų ir jaunimo stovykloje Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje. Beveik 60 stovyklos dalyvių iš departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjo Alberto Daugirdo sužinojo apie šeimos pasirengimą karinei krizei ir veiksmus įvykus radiologinei ar branduolinei avarijai, mokėsi išgyvenimo pradžiamokslio, t.y. kaip tinkamai pasirengti ir paruošti guolį nakvynei, rišti mazgus ir statyti būstą, orientuotis savadarbio kompaso pagalba bei įkurti ugnį be degtukų, o taip pat atliko kūrybiškumo ir komandinio organizuotumo reikalaujančias linksmas užduotis.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su naujienų portalu „15min“
2019.08.02
img

2019 m. rugpjūčio 1 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM viešėjo naujienų portalo „15min“ generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas. Susitikimo metu buvo pasirašyta dvišalio bendradarbiavimo sutartis. „Pilietiška skaidri žiniasklaida, paremta profesinės etikos principais, gerbianti tiesą ir visuomenės teisę į tiesą, neabejotinai yra bene geriausias ginklas informacinio karo lauke ir atsvara priešiškų jėgų skleidžiamai tendencingai dezinformacijai. Tad labai džiaugiamės nauju ir svarbiu socialiniu partneriu, didžiausią dėmesį skiriančiu operatyviai informacijai, patikimiems žurnalistiniams tyrimams ir naujienoms.“ – nauja partneryste džiaugėsi departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis.

null
Vaikų ir jaunimo patriotinio ugdymo vasaros stovykla „Mes – Lietuvai“ užgrūdino dalyvius ir išmokė juos lyderystės, atsakomybės ir savarankiškumo
2019.07.26
img

2019 m. liepos 21–25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga organizavo vaikų ir jaunimo patriotinio ugdymo vasaros stovyklą „Mes – Lietuvai“, kurioje dalyvavo Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas. Stovykloje Albertas vaikams vedė edukacinius užsiėmimus nacionalinio saugumo temomis, mokė stovyklos dalyvius išgyvenimo subtilybių, lyderystės, savo patirtimi ir pavyzdžiu ugdydamas ir grūdindamas jaunimo valią ir ryžtą išspręsti net ir kebliausias gyvenimiškas situacijas ir iššūkius.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus verslo kolegija
2019.07.24
img

2019 m. liepos 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Vilniaus verslo kolegijos direktorė Jolanta Skirgailė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Departamentas ir kolegija bendradarbiaus ugdant Lietuvos piliečių patriotines nuostatas, šviečiant ir informuojant visuomenę Lietuvos saugumo ir gynybos politikos klausimais, drauge įgyvendins bendrus edukacinius projektus, organizuos kvalifikacijos tobulinimo renginius pedagogams, pilietinio ugdymo renginius vaikams ir jaunimui.

null
Su Utenos mokiniais – apie susitelkimą siekiant bendro tikslo
2019.07.18
img

2019 m. liepos 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldos informavimo centru Utenoje organizavo renginį „Basomis 19“, kurio tikslas – užimti vasaros metu moksleivius ir jaunimą, įtraukiant juos į prasmingą ir pilietišką veiklą. Šio pirmą kartą vykusio renginio metu departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas keturioms jaunuolių grupėms surengė beveik dviejų valandų trukmės komandines rungtis, kurių metu jaunimas turėjo progą geriau pažinti komandos draugus ir savo galimybes, įsitikinti bendradarbiavimo efektyvumu, geriau suvokti susitelkimo siekiant bendro tikslo svarbą.

null
Ateitininkų šeimų stovyklos dalyviai sužinojo daug išgyvenimui svarbios informacijos
2019.07.12
img

2019 m. liepos 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas Ateitininkų šeimų stovykloje Trakų rajone skaitė pranešimą apie tai, kaip šeimai pasirengti karinei krizei ir kaip elgtis, jei įvyktų branduolinė avarija Baltarusijos atominėje elektrinėje Astrave. Departamentas su šia nevyriausybine jaunimo organizacija nuosekliai bendradarbiauja jau eilę metų, skirdamas dėmesį visoms jos narių amžiaus grupėms – vaikams, jaunimui ir suaugusiems organizacijos nariams.

null
Priimančiosios šalies paramos teikime svarbiausia – stiprūs ir patikimi partneriai
2019.07.11
img

2019 m. liepos 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vedėja Asta Černiauskienė, to paties skyriaus patarėja Daiva Rimgailaitė ir vyriausiasis specialistas Domas Alekna lankėsi UAB „CRAMO“. Šios įmonės veikla – statybinių namelių, statybinės ir kitos technikos nuoma, modulinių patalpų įrengimas ir jų priežiūra, tad jos teikiamos paslaugos yra labai svarbios priimant atvykstančius sąjungininkų karius, vykdant su jais bendras karines pratybas ir mokymus. Dėl kasmet didėjančių karinių pratybų kiekio ir Lietuvoje dislokuotų NATO karinių bazių, kuriose apsistoję NATO kariai, ši įmonė išlieka viena svarbiausių kariuomenės partnerių, Lietuvai vykdant tarptautinius įsipareigojimus.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus dailės akademija
2019.07.09
img

2019 m. liepos 9 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Vilniaus dailės akademijos rektore Ieva Skaurone ir prorektoriumi mokslui Mariumi Iršėnu. Abiejų institucijų vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir dalykiškai aptarė tolimesnio bendradarbiavimo gaires.

null
Vidaus reikalų ministrui pristatyta valstybės susitelkimo sistema
2019.07.05
img

2019 m. liepos 4 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu. Departamento direktorius ministrui pristatė valstybės susitelkimo sistemą ir įteikė departamento ženklą – budrumo plaketę su visuotinės parengties priminimo simboliu – skambančiu varpu.

null
Remiantis tarptautine patirtimi aptarti priimančiosios šalies paramos organizavimo klausimai
2019.06.27
img

2019 m. birželio 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Gynybos paramos fondu surengė seminarą–diskusiją „Priimančiosios šalies paramos organizavimas Lietuvoje“, kuriame buvo aptarti aktualūs priimančiosios šalies paramos teikimo, organizavimo ir plėtros Lietuvoje klausimai, teisiniai iššūkiai ir galimybės, pristatyta Nyderlandų ir Norvegijos valstybių patirtis, išmoktos pamokos iš didžiausių NATO pratybų „Trišakė Jungtis 2018“. Šiame renginyje dalyvavo Lietuvos savivaldybių, valstybės įmonių („Klaipėdos Valstybinis jūrų uostas“, „Lietuvos oro uostai“, „Oro navigacija“), Lietuvos, Nyderlandų, Norvegijos kariuomenės ir privataus verslo atstovai.

null
Atgal| 1 2 3 ... 6 7 8 9 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media