Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Naujienos

Mobilizacinis seminaras Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje
2019.04.18
img

2019 m. balandžio 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos darbuotojams surengė seminarą „Valstybės pasirengimas mobilizacijai, pilietiniam pasipriešinimui ir ginkluotai gynybai“.

null
Padėkos Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnams
2019.04.16
img

2019 m. balandžio 16 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius ats. plk. Virginijus Vitalijus Vilkelis, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA) rytinės rikiuotės metu įteikė padėkas ir asmeniškai padėkojo 15-ai kariūnų, kurie aktyviai talkino organizuojant ekskursijas LKA kasmetinio Nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ dalyviams.

null
Pilietinės gynybos diena Alytaus Likiškėlių progimazijoje
2019.04.12
img

Daugiausia teigiamų emocijų visuomet suteikia susitikimai su jaunaisiais mūsų valstybės piliečiais. 2019 m. balandžio 12 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas viešėjo Alytaus Likiškėlių progimazijoje, kur buvo pakviestas surengti Pilietinės gynybos dieną.
Nuotraukose Arvydas mokiniams pasakoja apie Lietuvos kariuomenės kilnią paskirtį ginti mūsų Tėvynę Lietuvą.

null
Savivaldybėse pristatoma naujoji Mobilizacijos planų rengimo metodika
2019.04.10
img

Dr. F. Dodson yra pasakęs, kad „be tikslų ir plano jiems pasiekti esame lyg laivas, pakėlęs bures plaukti į niekur.“ Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento tikslas – kad civilinės mobilizacijos institucijos būtų tinkamai pasirengusios dienai „X“. Tačiau be iš anksto kruopščiai parengto plano tai padaryti būtų sudėtinga. Tad nuo 2019 m. balandžio 9 d. departamento specialistai pradėjo naują seminarų turą po Lietuvą, kurio metu mokys ir konsultuos savivaldybių darbuotojus, atsakingus už mobilizacijos planų rengimą: artimiausiu metu tokie seminarai vyks Utenoje, Alytuje, Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje, Tauragėje, Klaipėdoje ir Telšiuose.

null
Paminėtos 95-osios Lietuvos atsargos karininkų sąjungos įkūrimo metinės
2019.04.08
img

2019 m. balandžio 6 d. iškilmingai paminėtos Lietuvos atsargos karininkų sąjungos įkūrimo 95-osios metinės. Su šia nevyriausybine organizacija, jungiančia visus Lietuvos kariuomenes atsargos (rezervo) ir dimisijos karininkus į vieną šeimą ir prisidedančia prie Krašto apsaugos sistemos ir nacionalinio saugumo stiprinimo, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos sėkmingai bendradarbiauja ugdant Lietuvos piliečių tautinį sąmoningumą, patriotizmą ir meilę Tėvynei bei šviečiant šalies piliečius nacionalinio saugumo temomis.

null
Konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkus sukvietė penktoji „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos diena“
2019.04.08
img

2019 m. balandžio 5 d. įvyko penktasis ir paskutinis šiais metais „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienos“ renginys, skirtas jauniesiems mūsų šalies istorijos tyrinėtojams – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos organizuojamame Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ dalyvavusiems vyresnių klasių mokiniams, kurių tiriamieji darbai pateko į geriausių konkurso darbų dešimtuką.

null
Konferencijoje „Lietuvybės kodas“ – apie valstybės ateities viziją ir iššūkius
2019.04.04
img

2019 m. balandžio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audrone Kaladžinskiene dalyvavo jau tradicine tapusioje Lietuvos žinių konferencijoje „Lietuvybės kodas“, šiemet po Valdovų rūmų stogu subūrusioje politikos, verslo ir kultūros atstovus. Konferencijos dalyviai drauge su skirtingų sričių specialistais mėgino atsakyti į klausimą, kur prieš trisdešimtmetį atkurta valstybė mato save ateityje ir kokie pamatiniai valstybės gyventojų bruožai jai padėtų susidoroti su laukiančiais iššūkiais, analizuodami Lietuvos valstybės naratyvus ir mėgindami suprasti, kokie šalies apibūdinimai juose vyrauja – ar Lietuva yra moderni, atvira, į ateitį žvelgianti valstybė, ar jos piliečiams labiau rūpi tradicines vertybės bei grėsmę ir baimes keliantys padariniai.

null
Apdovanoti mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ laureatai
2019.03.29
img

2019 m. kovo 29-osios popietę Krašto apsaugos ministerijos darbo kasdienybę praskaidrino šviesūs mokinių veidai ir šypsenos – čia vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos ir dienraščio „Kurier Wileński Magazyn“ organizuoto mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ apdovanojimų šventė.

null
Nacionalinio saugumo seminaras Valstybinėje mokesčių inspekcijoje
2019.03.29
img

2019 m. kovo 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičiene Valstybinėje mokesčių inspekcijos kvietimu surengė nacionalinio saugumo seminarą šios institucijos darbuotojams.

null
Pilietiškumo pamoka Jonavos Senamiesčio gimnazijoje
2019.03.28
img

2019 m. kovo 28 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokiniams surengė pilietiškumo pamoką nacionalinio saugumo ir gynybos tema.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media