Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
20 21 22 23 24 26
27 29 31 1 2

 

 

Naujienos

Užsienio reikalų ministrui pristatyta valstybės susitelkimo sistema
2019.06.26
img

2019 m. birželio 25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministru Linu Antanu Linkevičiumi. Susitikimo metu departamento direktorius ministrui pristatė valstybės susitelkimo sistemą ir įteikė mūsų departamento ženklą – budrumo plaketę su skambančiu varpu – kaip visuotinės parengties priminimo simbolį. Direktoriaus darbotvarkės perspektyvoje – panašūs susitikimai su visais šalies ministrais.

null
Sąjungininkai domėjosi mūsų valstybės susitelkimo sistema
2019.06.26
img

2019 m. birželio 25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM apsilankė Jungtinių Amerikos Valstijų Specialiųjų operacijų pajėgų Civilių ir karių bendradarbiavimo bataliono vadas Jonathan Bleakley su kolegomis. Svečiai domėjosi mūsų valstybės susitelkimo sistema, departamento specialistų patirtimi, įdirbiu ir šalies pasirengimu.

null
NATO sąjungininkų priėmimo planavimo renginys Hagoje
2019.06.25
img

Praėjusią savaitę Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyriausiasis specialistas Domas Alekna drauge su kolega iš Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo dalyvavo Olandijoje (Hagoje) NATO organizuotame susitikime dėl Priimančiosios šalies paramos galimybių katalogo rengimo.

null
Tarp Baltijos gynybos koledžo absolventų – ir departamento atstovė
2019.06.21
img

2019 m. birželio 20 d. Tartu, Vanemuine teatre, vyko neeilinė Baltijos gynybos koledžo diplomų įteikimo ceremonija, kurios metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Renatai Kostiukevičienei, sėkmingai baigusiai 2019 m. valstybės tarnautojų kursą, iškilmingai buvo įteiktas koledžo baigimo diplomas bei Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro vardinė dovana – Lietuvos istorinė vėliava.

null
Moksleiviai mokėsi veikti krizės sąlygomis ir įgijo išgyvenimo įgūdžių
2019.06.14
img

2019 m. birželio 12-13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai aplankė dvi mokymo įstaigas – Raseinių rajono Ilgižių mokyklą-daugiafunkcį centrą ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų Kaune. Su moksleiviais buvo bendraujama temomis „Ar tikrai vienas mūšio lauke ne karys?“ ir „Asmeninis ir šeimos pasirengimas veikti krizės sąlygomis“ bei organizuotos aktyvios praktinės veiklos siekiant sustiprinti mokinių asmeninį pasitikėjimą savo jėgomis ir suteikti praktinių išgyvenimo įūdžių. Šiuose susitikimuose dalyvavo beveik 100 mokinių.

null
Visuomenės domėjimosi nacionalinio saugumo temomis nenuslopina net alinantis karštis
2019.06.13
img

2019 m. birželio 12 d. Ukmergėje, bendradarbiaujant su Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Ukmergės 1002-aja šaulių kuopa, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas surengė susitikimą su vietine bendruomene ir šauliais – Ukmergės kraštotyros muziejuje beveik pusšimtis aktyvių piliečių bei svečiai iš Elektrėnų ir Kauno tris valandas klausėsi pranešimų apie pilietinio pasipriešinimo sampratą, strategijas ir pasipriešinimo metodus, turėjo progą peržvelgti lietuvių patirtį pilietinio pasipriešinimo fronte nuo nacių okupacijos iki šių dienų, o taip pat gilinosi į šeimos parengimo veikti krizės sąlygomis ypatumus.

null
Užsimezgė svarbi partnerystė su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru
2019.06.10
img

2019 m. birželio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru. Abi šalys sutarė dirbti drauge ugdant Lietuvos jaunimo pilietines ir patriotines nuostatas, jų sąmoningumą, rengiant ir įgyvendinant bendrus edukacinius projektus vaikams ir jaunimui.

null
Mokiniai išmėgino jėgas krašto gynybos varžybose
2019.06.03
img

2019 m. gegužės 31 d., paskutinį mokslo metų penktadienį, Kaune, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos Fizinio rengimo centre, įvyko pasirenkamojo kūno kultūros modulio „Krašto gynyba“ varžybos, kurias organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos kartu su Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos Fizinio rengimo centro ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos fizinio rengimo specialistais. Į šias varžybas išmėginti jėgas įvairiose rungtyse suvažiavo šešių šalies mokyklų aukštesnių klasių mokinių komandos – Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bei Juozo Grušo meno gimnazijų, o taip pat Vilniaus – „Žemynos“, Antakalnio, Šv. Kristoforo ir Simono Daukanto gimnazijų mokiniai.

null
Vakarų Lietuvos savivaldybės ruošiasi mobilizacijai
2019.05.31
img

2019 m. paskutinę gegužės savaitę Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai aplankė Klaipėdos, Neringos ir Palangos miestų bei Klaipėdos, Kretingos ir Skuodo rajonų savivaldybes, surengdami šių savivaldybių darbuotojams mobilizacinius seminarus. Mobilizacijos ir Priimančiosios šalies pramos skyrių vyriausiosios specialistės Laura Naidunaitė ir Renata Kostiukevičienė bei Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas savivaldybių darbuotojams skaitė pranešimus apie valstybės pasirengimo mobilizacijai aktualijas ir iššūkius, pristatė priimančiosios šalies paramos teikimo procesus bei atkreipė dėmesį į valios priešintis ir kiekvieno piliečio motyvacijos bei nusiteikimo ginti savo kraštą svarbą.

null
Aptarti aktualūs NOKT ir NVO dalyvavimo nacionalinio saugumo stiprinime klausimai
2019.05.30
img

2019 m. gegužės 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie Krašto apsaugos ministerijos įvyko Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos (NOKT) posėdis, kuriame dalyvavo departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis. Posėdžio dalyviai aptarė aktualius nacionalinio saugumo stiprinimo ir nevyriausybinių organizacijų vaidmens jame klausimus.

null
Atgal| 1 2 3 ... 6 7 8 9 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media