Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
20 21 22 23 24 26
27 29 31 1 2

 

 

Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams – mobilizaciniai mokymai

2019.11.21
image

2019 m. lapkričio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai  Vilniaus rajono savivaldybėje surengė mobilizacinius mokymus, kuriuose dalyvavo savivaldybės administracijos skyrių, seniūnijų, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ ir UAB „Nemėžio komunalininkas“, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bei Vladislavo Sirokomlės muziejaus darbuotojai, įtraukti į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą.

 

Seminaro dalyvius pasveikinęs Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie LR Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei Liucinai Kotlovskai įteikė simbolinę susitelkimo ir budrumo plaketę su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento ženklu – skambančiu ir kviečiančiu piliečius susitelkti varpu. Administracijos direktorė Liucina Kotlovska, sveikindama atvykusius pranešėjus bei susirinkusį civilinės mobilizacijos personalą, padėkojo atvykusiems pranešėjams už svarbias ir būtinas žinias ir palinkėjo, kad niekada neateitų tokia diena, kai įgytas seminare žinias tektų panaudoti praktikoje.

 

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Mobilizacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Vilius Vildžiūnas, Priimančiosios šalies paramos skyriaus patarėja Daiva Štramaitienė bei Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistas Ramūnas Trimakas pristatė mobilizacijos sampratą, valstybės mobilizacines užduotis ir principus, papasakojo apie priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą bei pilietinio pasipriešinimo galimybes ir būdus.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media