Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
26 27 28 29 30
9
16 17
24 26
30 2 3 4 5 6

 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda  rugsėjo 17 d. lankysis Rukloje ir susitiks su Lietuvos kariais. Vizito metu LR Prezidentą lydės krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys.

 Šalies vadovas susipažins su Ruklos įgulos kariuomenės daliniais, Rukloje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės užduotimi. Su Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės vadovais aptars kariuomenės vystymo ir modernizacijos projektų tęstinumą bei glaudesnio bendradarbiavimo su sąjungininkais užtikrinimą

 
 Krašto apsaugos ministerijoje apdovanoti NATO egzamino nugalėtojai
img

Rugsėjo 14 d. į Krašto apsaugos ministeriją iš visos Lietuvos rinkosi NATO egzamino „Ką žinome apie NATO?“ finalo dalyviai.  Jie varžėsi dėl geriausio žinovo vardo ir pagrindinio prizo - kelionės į NATO būstinę Briuselyje.

null
 Krašto apsaugos viceministras V. Umbrasas: „Baltijos šalių saugumas yra glaudžiai susijęs su strategine partneryste su JAV“
img

Susitikimų metu JAV atstovai gyrė Baltijos šalių pastangas didinti gynybos finansavimą, augančias investicijas į trūkstamų pajėgumų vystymą. Viceministras V. Umbrasas pabrėžė, jog „Baltijos šalių saugumas yra glaudžiai susijęs su strategine partneryste su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Tai apima ne tik JAV pajėgų buvimą regione, tačiau ir paramą vystant trūkstamus kritinius pajėgumus“.

null
 Krašto apsaugos ministras R. Karoblis: „Bendradarbiavimas su Pensilvanijos nacionaline gvardija šiandien yra kaip niekad aktualus“
img

Vaizdo medžiaga

Rugsėjo 11 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Jungtinių Amerikos Valstijų Pensilvanijos valstijos gubernatoriumi Tomu Wolfu (Tom Wolf) aptarė Partnerystės programos su šios valstijos nacionaline gvardija reikšmę Lietuvos ir Jungtinių Valstijų kariams, supažindino gubernatorių su saugumo situacija Lietuvoje.

null
 Krašto apsaugos ministerijos atstovai dalyvauja gynybos sektoriaus parodoje Londone
img

„Visame pasaulyje fiksuojamas stabilus gynybos asignavimų augimas, kuris sukuria galimybes įmonėms, taip pat ir Lietuvos, investuojančioms į atsirandančias technologijas, pasinaudoti šia finansine banga. Šiemet, pirmą kartą istorijoje, kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ inicijavome nacionalinį stendą, kuriame šeimininkaus mūsų įmonės“, - sako Giedrimas Jeglinskas, krašto apsaugos viceministras. Jis su Gynybos resursų agentūros prie Krašto apsaugos ministerijos atstovais rugsėjo 10-13 dienoms dalyvauja Londone vykstančioje didžiausioje tarptautinėje gynybos parodoje „DSEI“.

null
 Prasidėjus naujiems mokslo metams Nacionalinis kibernetinio saugumo centras ragina išlikti budriems ir elektroninius leidinius siųstis tik iš patikimų šaltinių
img

Prasidėjus naujiems mokslo metams Nacionalinis kibernetinio saugumo centras (NKSC) prie Krašto apsaugos ministerijos primena išlikti budriems siunčiantis elektroninius vadovėlius ir knygas. Elektroninės knygos, kaip ir bet kuris kitas elektroninis dokumentas ar laiškas, gali būti su žalingu programiniu kodu, kuris gali užkrėsti kompiuterį ir įgalinti atlikti įvairius kenkėjiškus veiksmus. Pasekmės gali būti ne tik finansinė žala ar prarasta intelektinė nuosavybė, bet ir prarasti asmeniniai duomenys, nuotraukos ir pan.

null
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2019 09 02 – 08
img

Rugsėjo 2-8 dienomis NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai tris kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos (RF) karinių orlaivių.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media