Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

 

Krašto apsaugos sistemos vadovybė priėmė sprendimą atsisakyti Lietuvos kariuomenėje šiuo metu naudojamų sovietinių sraigtasparnių Mi-8 ir pradėti derybas dėl naujų karinių sraigtasparnių įsigijimo. Naujieji universalūs kariniai sraigtasparniai būtų naudojami paieškos ir gelbėjimo darbams, Lietuvos kariuomenės ir NATO priešakinių pajėgų bataliono užduotims vykdyti.

 
 Bėgime „In Memoriam“ – pagarba ir parama mirusiems kariams
img

Spalio 19 d. bėgime „In Memoriam“ pagarbą šiais metais mirusiems kariams bei jų šeimoms išreiškė šimtai bėgikų. Simboliniu atminties taku kartu bėgo ir krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 Krašto apsaugos ministras R. Karoblis su Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje aptarė dvišalius santykius regioninio saugumo ir gynybos srityje
img

Spalio 18 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitikęs su naujuoju Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje Indulis Bērziņš aptarė dvišalius santykius regioninio saugumo ir gynybos srityje.

 

„Džiaugiuosi Latvijos ir Lietuvos tvirtu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu gynybos srityje, nes tik kartu esame stiprūs. Suderintos pozicijos ir bendri interesai padeda pasiekti rezultatų didesniuose formatuose, tokiuose kaip NATO, ar ES, santykių stiprinime su JAV“, – susitikime sakė krašto apsaugos ministras R. Karoblis.

null
 Krašto apsaugos viceministras su Čekijos įgaliotuoju ambasadoriumi ir aptarė saugumo bei gynybos klausimus
img

Spalio 17 d. Krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas susitiko su Čekijos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Vít Korselt ir aptarė saugumo aktualijas, ES ir NATO saugumo ir gynybos iniciatyvas bei Lietuvos ir Čekijos gynybinę programą regione.

null
 Krašto apsaugos viceministras E. Kerza NATO kibernetinio saugumo konferencijoje pristatė Lietuvos patirtį
img

Spalio 15 d. krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza dalyvavo NATO kibernetinio saugumo konferencijoje NIAS (NATO Information Assurance Symposium), pristatė Lietuvos patirtį kibernetinio saugumo investicijų srityje.

 

„Tarptautinės grėsmės, ypatingai kibernetinio saugumo srityje, tampa vis sudėtingesnės. Kiekviena šalis ieško savo būdų, kaip su jomis kovoti, o pirmiausia, kaip didinti atsparumą joms. Atsižvelgiant į atakų mastą ir sudėtingumą, galima sakyti, kad Lietuva yra viena iš daugiausiai dėmesio kovai su jomis skiriančių šalių“, – sakė viceministras E. Kerza tarptautinės konferencijos diskusijoje „Kaip šalys prioretizuoja investicijas kibernetinio saugumo srityje“.

null
 Lietuvos karo akademiją baigę absolventai kviečiami jungtis prie LKA alumnų
img

„Lietuvos karo akademija, šiemet minėdama 100-ąsias Karo mokyklos įkūrimo metines, apžvelgė svarbiausius jos įvykius ir įsimintiniausias kariūnų gyvenimo akimirkas. Tarpukariu ji išleido dvidešimt vieną auklėtinių laidą, o Lietuvai atkūrus nepriklausomybę kariuomenei vėl pradėjo rengti karininkus. Šiemet ją baigė jau 26-oji mūsų absolventų laida, – apžvelgdamas vienintelės šalyje aukštosios karo mokyklos istoriją kalbėjo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius.

null
 Baltijos gynybos koledžo karininkai lankosi Lietuvoje
img

Spalio 14 d. krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza susitiko su Lietuvoje besilankančiais Baltijos gynybos koledžo (BALTDEFCOL) Jungtinio vadovavimo ir štabo karininkų kurso dalyviais ir aptarė aktualius gynybos politikos klausimus.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media